Burmistrz Miasta i Gminy Szlichtyngowa informuje, że na stronie internetowej Gminy Szlichtyngowa www.szlichtyngowa.pl w zakładce „System informacji przestrzennej” w ramach portalu mapowego www.szlichtyngowa.e-mapa.net została uruchomiona nowa usługa iMPZP, która daje możliwość przeglądania, obowiązujących na terenie naszej Gminy, miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego.
Dzięki uruchomieniu usługi wszyscy zainteresowany bez wychodzenia z domu mogą m.in. sprawdzić czy konkretna działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego lub jakie jest jej przeznaczenie w studium.

Zapraszamy do korzystania z nowego modułu w zakładce "Zagospodarowanie przestrzenne” znajdującego się w menu Warstwy po lewej stronie.

 

Wdrożony system ma przede wszystkim ułatwić mieszkańcom i inwestorom wyszukiwanie oraz pozyskanie informacji przestrzenno-ewidencyjnych dotyczących naszej Gminy.

Do korzystania z serwisu nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania, a jedynie komputer z dostępem do Internetu. Serwis powinien działać w każdej z popularnych przeglądarek internetowych.